SUper kartonové krabice za rozumnou cenu


Potřebujete poslat balíček? Nebo potřebujete uložit nějaké věci do krabice ve svém domově? Oblečení, tiskoviny, hračky, díly stavebnic? Máme řešení! Naprosto úžasná a ke svým klientům vstřícná firma 2pack krom spousta různých věcí rovněž nabízí úžasné kartonové krabice z třívrstvé lepenky 350x200x100 2pack. Ovšem, firma 2pack nabízí několik rozměrů kvalitních kartonových krabic. Uveďme si reprezentativní příklad. V jednom balení je hned dvacet pět kousků o rozměru 350X200x100 milimetrů v celkové ceně 254 korun včetně DPH. Cena za jednu krabici pak vychází na něco málo přes deset korun. Kartonová krabice je velmi kvalitní.

krabice se stavebnicí pro děti

Jen tak se nezničí, jelikož je pevná a třívrstvá. Do krabice můžete uložit různé věci. Krabici s danými věcmi lze následně poslat jako balíček https://www.forpsi.com/package/ anebo si krabici můžete uložit například do skříně, a tak trochu si vše ve skříni zorganizovat. Pokud byste si přáli větší krabici, můžete mít krabici s rozměry 600x400x300 milimetrů. V jednom balení najdete hned deset kousků za celkovou cenu čtyři sta jedenáct korun včetně DPH. Firma 2pack nabízí šedesát sedm různých rozměrů kartonových krabic. V jednom balení naleznete buď deset anebo dvacet pět krabic stejných rozměrů, který jste si vybrali. Je dobré ale vědět, že každá kartonová krabice má hnedka tři vrstvy, a to pro to, aby byla dostatečně pevná a jen tak se nezničila či neprotrhla.

krabice

Veškeré doručení od objednání, tedy doba expedice, trvá pouhý jeden den. Dnes objednáte, zítra doručí. U každého balení krabic najdete veškeré potřebné informace a pokud budete potřebovat cokoli ohledně výrobků pořešit, můžete se obrátit přímo na firmu 2pack. Balíčky krabic si lze v jakémkoli množství v pohodě objednat přes webky 2pack v libovolném množství v teple a pohodlí domova a doba dodání je jeden den. No není to úžasná rychlost? Určitě ano! Ráda bych navíc dodala, že tato úžasná firma 2pack podporuje lékaře bez hranic a české nemocnice. A zdraví je důležité, stejně jako podpora nemocnic či lékařů a zdravotníků.