Snížení nákladů za provoz domu


Jestli uvažujete nad stavbou rodinného domu, nejspíš přemýšlíte nad tím, jaké musí splňovat zákonné požadavky. A děláte dobře, protože podle novely stavebního zákona se dnes mají stavět jen nízkoenergetické domy Enerdomy, které využívají nové zdroje energií. Mezi tyto zdroje patří solární panely a tepelné čerpadlo. Solární panely vám umožní vyrábět si vlastní elektřinu, kterou můžete využít hned, a nebo si ji uložit na později do baterií. Mnohé společnosti, které elektřinu dodávají, umožňují i odkup vámi vyrobené elektřiny, takže ještě na ní můžete vydělat. Solární panely jsou zatím dobrovolné, zatímco tepelné čerpadlo už je pro nové domy povinností. To vám zase sníží náklady za vytápění.

stavba domu

U nás jsou tyto technologie samozřejmostí u všech domů, které máme aktuálně v nabídce. Nabízíme svoje typové domy, ze kterých si můžete vybrat i vy ten svůj. Pokud máte pozemek, není potřeba ztrácet čas a hledat někoho, kdo vám dům postaví. My patříme mezi nejlepší stavební firmy, které v současné době nabízí tolik domů za skvělé ceny. Jsme spolehlivá firma, která postavila domy i několika slavným osobnostem, což je také důkaz toho, že dodáváme co slíbíme.

solární panely

Jaké jsou ceny?
Určitě vás budou zajímat ceny našich domů. Nejlevnější domy z naší nabídky stojí 3 miliony, což je na dnešní dobu opravdu velmi příznivá cena. Vyberte si z našeho katalogu svůj nový dům a my vám ho postavíme rychleji než jiné firmy. Všechny naše domy najdete na našem webu, kde si můžete prohlédnout i půdorys pro snazší výběr. Rádi vám jakýkoliv projekt upravíme podle individuálních potřeb, takže si u nás vybere opravdu každý.

Stavíme celé ulice
Protože jsme ve své práci opravdu dobří, nechávají si od nás investoři stavět celé ulice. Jednu takovou si můžete také prohlédnout na našem webu. Snažíme se o to, aby naše domy poskytovaly komfort a dostatek světla.