Darujte cool tričko vaší budoucí partnerce


Lidé, kterým činí potíže seznámit se s partnerem opačného pohlaví, mohou využít některých osvědčených triků, které zabírají mnohem lépe, než internetové seznamky. Mohou vám k tomu částečně dopomáhat i vaši přátelé, pokud společně domluvíte nějakou outdoorovou akci. Mimochodem, víte, že lidé se nejlépe seznamují na cestách, a to zejména ve volné přírodě, kde je klid, žádný stres, a kde se mohou plně projevit vaše osobní ctnosti a stejně tak i slabší stránky, na nichž je třeba ještě zapracovat?

dívka v listí

Vezměme kupříkladu modelovou situaci, kdy váš kamarád se svou manželkou mají v příbuzenstvu dívku, co je sama, a hledá přítele k seznámení. Společně zorganizujete jízdu autem či vlakem do Jizerských hor a zajistíte tam ubytování formou pronájmu celé horské chaty. Budete mít pro sebe celý týden a v rámci volného programu se pustíte do objevování míst, která tu ještě neznáte. Prostudujete mapové podklady a navrhnete ostatním, jaké pěší či cyklistické túry lze zvolit, abyste z toho měli všichni dobrý pocit.

partneři při východu Slunce

Jakmile bude program dovolené připravený, bude vhodný čas pro zajištění dárku pro přítelkyni na přivítanou. A vzhledem k aktivitám, které tu chcete provozovat, by to mělo být něco k věci. Takže nikoli dámské letní či plesové střevíce na vyšším podpatku, které tu nepochybně nevyužijete, ale například trekové boty, ponožky, tříčtvrteční sportovní kalhoty, bundu. Mikinu, kšiltovku anebo cool trička C store. Pro dívku do nepohody to bude jistě potěšitelné a dá se předpokládat, že i ona nezůstane pozadu a také vám něco pořídí, ale dary dáváme pro to, abychom neočekávali nic na oplátku, prostě je darujeme z lásky.

A aby váš pobyt vyšel na sto procent, jediné, co vám ke štěstí bude ještě scházet, je počasí. Pokuste se akci naplánovat tak, abyste natrefili na slunečný týden, protože v Jizerských horách to se Sluncem nad hlavou opravdu stojí za to.