Postava jako z řecké mytologie


Jen málokterý muž je opravdu spokojený se svou postavou. Dříve byla nespokojenost se vzhledem připisována spíše ženám, ale moderní doba má vysoké požadavky nejen na ně. I proto se posilovny plní lidmi, kteří touží po krásné atletické postavě. Muži si myslí že ženy touží jen po dokonalých mužích, na kterých je vidět každý sval. Tak to ale samozřejmě není, tak jako ne každý muž touží po ženě, která má 60 v pase a 90 přes prsa.

činka prášky

Nicméně pokud jste se svou postavou nespokojený, určitě je to důvod k tomu začít se sebou něco dělat. Váš první krok k atletické postavě je hubnutí. Každý kro má nadváhu se prostě musí nadbytečného tuku zbavit, protože bez toho nebude možné rýsovat postavu. Pokud nemáte s pohybem ani zdravou stravou zkušenosti a nejste si jistý zda to zvládnete, je nejlepší cesta spojit se s trenérem, který vás provede hubnutím i rýsováním postavy. Jestli už na všem těle přišli mnoho tuku není, je to důvod k oslavě a k dalšímu kroku.

fitness muž

Genetika je základ
Chcete mít svalnatou postavu a nebo je vaším snem vyhrát soutěž v kulturistice? Je potřeba si kost reálné cíle, protože kulturistika není pro každého. Ani velkou svalovou hmotu nemůže mít každý muž. Podíl svalové hmoty je nám dán geneticky, například Arnold měl vynikající genetické předpoklady pro to aby vypadal jak vypadal. Bohužel většina muž se k němu genetiky ani nepřiblíží, ale takové postavy http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/postava se nechtějí vzdát. Proto berou anabolické steroidy, které zvyšují růst svalů. Je potřeba si uvědomit že steroidy nejsou to nejzdravější co do svého těla můžete dostat.

Steroidy dávno nejsou jen výsadou mužů, ale berou je i ženy. Pro ně existují speciální steroidy pro ženy, které mají odlišné složení. To proto, aby ženy po čase nepřipomínaly svým vzhledem muže, jelikož steroidy ovlivňují endokrinologické pochody v těle, což způsobuje změnu vzhledu.