Kupte si sexy boty


My ženy rády nosíme sexy boty za každé situace. A sexy boty nemusí být nutně jenom boty na vysokém podpatku, nebo lodičky – mohou to být klidně jenom i polobotky, ty taky vypadají moc hezky, i když v nich nevynikne tak moc ženské chodidlo. Já strašně ráda nakupuji boty. Bot na podpatku mám minimálně, protože se v nich ještě učím chodit. Zato polobotek, balerín a jiných bot, těch mám mraky, to byste se divili. Hrozně ráda boty na podpatku nosím tehdy, když jdeme do města, nebo když jdeme na nějakou rodinnou narozeninovou oslavu a podobně. Potom se fakt cítím hrozně žensky a je to paradox, ale boty na podpatku mi zvyšují sebevědomí. A když ještě při chůzi klapou, to mám nejradši.

boty

A někdy se za mnou otáčí. Takové ženské chodidlo s muži dokáže udělat neskutečné divy. Někteří muži na ně dokonce mají úchylku – ale to není nic špatného, každý máme úchylku na něco jiného. Někdo má úchylku na ženské nohy a chodidla, jiný zase dává přednost prsům, nebo vagíně. Ostatně o tom by se dalo psát opravdu hodně dlouho. A co muž, to jiné preference. Můžete potkat muže, který se o chodidla vůbec nezajímá. Můj přítel se o chodidla třeba vůbec nezajímá, ani ho nezajímají a vzrušuje ho něco úplně jiného.

boty

Já osobně žádnou úchylku neodsuzuji, když tím ten daný člověk neobtěžuje ostatní. Podívat se samozřejmě může každý muž, to je jasné. Každý muž se otočí za krásnou ženou, to tak bylo odjakživa a nic s tím neděláte. Někdy je ale žena důvodem ke ztopoření penisu, a to nemusí být žena, kterou muž zná. A muž to má o to horší, že když je vzrušený, hned to na něm jde vidět. My ženy v tomhle máme výhodu. Pokud byste si chtěli nějaké sexy ženské boty, rozhodně můžete. Na našem e-shopu máme plno modelů. Nebo je můžete darovat svojí partnerce jako dárek a užít si s nimi erotické radovánky v posteli. Tak neváhejte!