K čemu vám bude prospěšná půjčovna párty stanů


Máte možnost pronajmout si párty stan? K čemu se vlastně tento plátěný přístřešek hodí?

Svatba – k čemu jinému využít párty stan, než na svatební hostinu v přírodě? Výhodou stanových konstrukcí je možnost vztyčit je v podstatě kdekoli, i když je samozřejmě důležité prostředí z hlediska estetického cítění. Pro svatby jsou vhodné například zámecké zahrady, horské chaty s vlastním pozemkem a koneckonců i vlastní parcely na vašem pozemku, nevadí-li vám narušení soukromí tolika pozvanými hosty. Venkovní oslavy jsou navíc výhodné v tom, že je malá pravděpodobnost poškození nábytku a dalšího vnitřního vybavení obytných prostor.

seznamovací párty

Podnikový večírek – v některých firmách se lidé velmi dobře znají a udržují spolu i dobré mimopracovní vztahy. Jezdí společně dokonce na dovolenou a mohou mít na pracovišti pro chvíle odpočinku či po pracovní době k dispozici posilovnu nebo pingpongový stůl. V jarním a letním období může k utužování dobrých mezilidských vztahů přispět i půjčovna párty stanů. Přístřešek postavíte na travnaté ploše pronajaté zahrady nebo firemních prostor, zajistíte z reprezentačního fondu občerstvení a můžete se tu bavit třeba dlouho do noci.

oslava na zahradě

Seznamovací akce -představte si, že udržujete v chodu partu dobrých přátel, jezdíte spolu na vodu, v zimě na hory, a věnujete se i dalším koníčkům, například jezdectví. Každý týden zajdete společně někam na večeři, poklábosíte a naplánujete další akci. Mezi vámi jsou také jedinci, kteří žijí sami a nemají žádného partnera a dle vás by si jej určitě zasloužili. Jestliže o někom, například z kolegů ze zaměstnání či odjinud víte, a domníváte se, že by to byl vhodný protějšek pro dotyčnou osobu, můžete uspořádat seznamovací párty na zahradě pod stanem. Stačí promyslet doprovodný program, nachystat vhodné občerstvení a vaše parta se může rozrůst o dalšího zájemce.