Partner a webové stránky


Vyznáte se dobře v počítači a také umíte zacházet s počítačem? A znáte jeho funkce? Tak to chce opravdu hodně odvahy. Vy teďka možná přemýšlíte, jak to myslím, že potřebujete mít opravdu velikou odvahu, abyste se dokonale vyznali v počítači? No, neberte to ale zase tak vážně. Jenomže když řeknu slovo dokonalé, tak to myslím opravdu vážně a řeknu vám, že dokonce i někdy opravdu počítačoví machři si neví rady s nějakými věcmi, které se týkají počítačů. Ale udělat třeba webové stránky, tak to je pro někoho třeba hračka. Já jsem se také učila dělat webové stránky, ale věřte, že když se to naučíte pořádně, tak vaše webové stránky nebudou vypadat tak dobře, jak si třeba myslíte anebo, tak, jak byste chtěli, aby vaše webové stránky vypadaly. 

Znalost na počítači je podle mě důležitá.

Někdy to opravdu hodně náročné a složité, takže člověk si také musí uvědomit, že vlastně ne všechno, do čeho se pustí, tak mu to může vyjít anebo bude všechno dokonalé. Nebo že to bude perfektní a nebude potom potřebovat ani žádnou opravu anebo korekci. Kdysi jsem také měla vlastní webové stránky, měli jsme je s partnerem dohromady, byli jsme partneři asi jedenáct let, ale potom jsme se rozešli, takže potom už jsme se také hádali o to, kdo zůstane u webových stránek a kdo bude jejich majitel.

Jste s počítačem velcí kamarádi?

Nakonec to dopadlo tak, že jsme je úplně zrušili. Partner je dokonce prodal. Bohužel jsem z toho neviděla ani korunu, ale bylo mi to jedno. Byla jsem ráda, že jsem se zbavila našeho internetového obchodu a také, že jsem se zbavila hlavně mého partnera. Opravdu se to už s tím nedalo vydržet, i když on je zase skvělý v počítači a vyzná se dobře v informační technologii a ví, jak na webové stránky. Ale náš vztah byl pro mě na nic. Tady jde vidět, že když jednoznačně partnerský vztah nefunguje, tak opravdu nemá cenu v tom pokračovat, ani když třeba máte společné podnikání anebo společné webové stránky.