Dokonalá svatba


Také chystáte svoji svatbu, anebo chystáte svatbu někomu jinému, někomu blízkému? Pokud ano, tak samozřejmě asi budete chtít jenom to nejlepší. Vzpomínám si, že když se vdávala moje kamarádka, tak ona také chtěla mít všechno dokonale připravené, chtěla být všechno v bílé barvě a odstíny modré, protože ona byla zrovna těhotná a čekala chlapečka. Takže také chtěla, aby její hostina a celková oslava byla v odstínu modrobílé. Řekla jsem si, že i tohle splním, protože jsem také měla na starost různé dekorace. Řekla jsem kamarádce, že ji seženu opravdu krásné a načančané svatební oznámení. Samozřejmě, že to bylo na tvrdém pevném světle modrém papíře a tam to bylo černě vypsáno jméno.

Svatba má být krásná.

Nechala jsem tam dát bílé vystouplé růže. Moje kamarádka mi řekla, že se jí to naprosto líbí a bylo to opravdu perfektní. Takže potom jsem s kamarádkou jezdila takhle po známých a po rodině a všem už jsme dávaly krásné svatební oznámení. Mně se tohle opravdu hodně líbilo a také jsem si řekla, že kdybych si někdy v budoucnu vdávala, tak bych také chtěla mít opravdu nějaké krásné a kvalitní svatební oznámení. Sama jsem si řekla, že bych ale svatební oznámení chtěla mít v růžové barvě, a to celé růžové barvě!

Na svatbu se moc těším.

Chtěla bych tam černé nápisy a třeba jenom nějakou černou dekoraci, třeba černé srdíčko, jenom takový obrys. Mně se totiž strašně líbí kombinace růžové a černé barvy, takže svatební oznámení bych chtěla opravdu v takovém odstínu, který by mi připomínal mě samotnou, protože tohle mám ráda. Pokud i vy ještě nevíte, jak na svatební oznámení. Anebo jak celkově na svatbu, tak samozřejmě na internetu najdete také spoustu informací a nebo rad, jak udělat opravdu krásnou svatbu, na kterou vy také nikdy nezapomenete. Nezapomeňte také svou svatbu filmovat nebo točit a fotit, abyste měli opravdu nesmrtelnou vzpomínku.