IBC kontejnery-super kvalita a cena


Firma Schoeller Alliber nabízí IBC kontejnery příjemné modré a poklidné šedé barvy cíle rozměrů za rozumnou cenu s rychlým dodáním. Jaké jsou výhody IBC kontejnerů? Velmi snadno se čistí. I s víkem, a i bez víka se velmi snadno stohují. Stohování je velmi bezpečné, protože je zajištěné právě uzamykatelným T-systémem. IBC kontejnery jsou pevné a bytelné, takže se nepoškodí. Velkou výhodou je, že pokud zrovna nebudete mít nic, co byste do nich uskladnili, dají se složit.

kontejnery

To samozřejmě vede k velké úspoře místa. A až něco do nich budete chtít uložit? Jednoznačně je opět použijete. Navíc se jedná o systém box-in-box. Tento systém se perfektně hodí pro přepravu různých kapalin. Vzhled je příjemný a hezký. S IBC – kontejnery se velmi snadno dá manipulovat a manipulaci v pohodě zvládne jen jedna osoba. Bez problému. Kvalitní IBC kontejnery jsou zkrátka perfektní. Lehké, snadno manipulovatelné, vysoká bezpečnost během stohování, IBC kontejnery se snadno dají i složit, dají se snadno vyčistit a vaše zboží a jiný materiál je v nich bezpečně uchovaný. Samotné IBC kontejnery jsou nejen lehké, ale zároveň pevné, tak se nedají zničit. navíc jsou vyrobené z materiálu, který se dá plně recyklovat a jsou vyrobeny s ohledem k přírodě a k životnímu prostředí.

kamion Jsou tedy plně ekologické. Společnost Schoeller Alliber nabízí více druhů různých IBC kontejnerů, které mají různé rozměry i barvy. Všechny jsou kvalitní a vy si z nich snadno vyberete ten, který se vám nejvíce hodí. Nutno podotknout, že je můžete využít i během železniční přepravy, a dokonce i během námořní přepravy. IBC kontejnery vydrží vysoké mrazy, ale také vydrží i vyšší teploty. Investice do IBC kontejnerů se vám jednoznačně vyplatí a návratnost je velmi rychlá. Navíc se dají snadno skladovat a případně opravit. Díky IBC kontejnerům navíc hodně ušetříte za další obalové materiály.